REVOLUČNÍ KNIHA O ZMĚNĚ VNÍMÁNÍ RODIČOVSTVÍ

Magnetické

rodičovství

Nejvýznamnější kniha o moderním přístupu k rodičovství na trhu, určená vědomým rodičům, kteří touží vychovávat své děti jinak než jejich vlastní rodiče, touží je vést k samostatnosti, autentičnosti a vzájemné úctě. Magnetické rodičovství učí, jak být dítěti kvalitním rodičem skrze empatické vedení, láskyplnou komunikaci a především vlastní vnitřní práci. Díky magnetickému rodičovství se můžeme
uzdravit i my sami a zastavit tak po generace předávanou rodičovskou nadřazenost a sílu. Kniha je poselstvím bezpodmínečné lásky a víry v dobro pro nás pro všechny.

Knihu MAGNETICKÉ RODIČOVSTVÍ vydává nakladatelství Šulc-Švarc

Co se v knize dozvíte

Jen vy a nikdo jiný není rodičem vašich úžasných dětí. Je to vaše láska, která je přivedla na svět, a právě ta by je také v životě měla nadále provázet.
Síla vzorců, které si neseme z našeho vlastního dětství mnohdy vyhraje nad zdravým rozumem.
Pocit naplnění, zdravý rozum a uvědomění do našeho života vstoupí až v momentě, kdy akceptujeme, že život je nekontrolovatelný a nepředvídatelný.
Neučme naše děti být herci, kteří mají napsaný scénář svého života společností a jejího očekávání. Nechme je určit si svou vlastní roli, naučme je věrit, že oni sami si pro sebe dokážou napsat ten nejlepší scénář.
Strach zahaluje naši mysl do neprodyšného hábitu, dusí a paralyzuje ji. Pokud se chceme cítit v rodičovství svobodně, naučme se mít své strachy pod kontrolou.
Mezi impulsem a reakcí je v každé situaci s naším milovaným dítětem prostor, prostor pro nás zvolit si tu vlastní reakci, tu vědomou, tu kterou chceme, aby definovala naše společné dny.

...a mnoho dalšího

Ukázka z knihy

Co o knize říkají

Přístup magnetického rodičovství je velmi revoluční. Kniha je nadčasová, plná naděje a víry. Poskytuje návod, jak s respektem pracovat s emocemi, jak se oprostit od hodnocení a očekávání druhých a jak se vymanit ze společensky svazujících pravidel. Je psána velmi jemně a vlídně, nicméně to, co v ní najdete, může vést k hluboké transformaci vašeho vztahu k dítěti i k sobě.
PhDr. Lucie Lebduškováklinická psycholožka, maminka dvou dětí
V dnešní době sociálních médií a celkového nátlaku společnosti na to, jaký má člověk ‚ideálně‘ být, je pro mě tato knížka velmi příjemným ‚budíčkem‘, jak důležité je opravdu vnímat sám sebe, přítomný okamžik, být otevřený k sobě, ale především ke svému dítěti.
Lucie Plekanec Šafářováprofesionální tenistka, maminka dvou dětí
Tato průlomová kniha transformuje pohled na rodičovství a vztah mezi rodičem a dítětem. Jako zakladatelka ATAIRU pracuji s lidmi na rozvoji jejich leadershipových dovedností, které pomáhají jim a jejich firmám. A tahle kniha ukazuje, jak aplikovat tyto principy i na rodičovství. Ukáže vám, jak najít vlastní autenticitu, jak si zvědomit strachy, které každý rodič má, a jak je transformovat pro to, abyste byli vašemu dítěti těmi nejlepšími rodiči. Rodičovství je dovednost. Tak ho pojďme rozvíjet. Kvůli sobě. Kvůli našim dětem.
Radka Dohnalovázakladatelka a CEO ATAIRU, maminka čtyř dětí